Dane firmy

Tablice informacyjne zewnętrzne


Abikon Producent


Mickiewicza 15, 38-460 Jedlicze

Tel: 530 555 596

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Odpowiednie oznaczenie pomieszczeń i budynków to podstawa sukcesu niejednej firmy. Tabliczki przyklejane są na drzwi lub tuż obok nich od lat. Dzięki temu zabiegowi, potencjalny klient lub petent w urzędzie ma możliwość łatwiejszego odnalezienia gabinetu, lub biura. 

Właściwe oznaczenie poszczególnych pokoi znacząco wpływa na wizerunek firmy czy urzędu. Nie da się ukryć, że osoba, która od razu znajdzie urzędnika czy dział, którego poszukuje, z pewnością będzie bardziej zadowolona i przyjazna, niż ta, która odsyłana jest od drzwi do drzwi. 

Warto podkreślić, że nie tylko właściwe oznaczenie pomieszczeń wewnątrz budynku, ale również oznaczenie firmy na zewnątrz powinno być dla właściciela niezwykle ważne. Tablice informacyjne zewnętrzne świadczyc będą o tym, że ten dba o swoich klientów, dając im możliwość sprawnego poruszania się pomiędzy poszczególnymi budynkami. 

Powyższe ma na uwadze producent tego typu asortymentu — firma ABIKON, która od lat jest potentatem na rynku tego rodzaju asortymentu. 

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

INTC PRACOWNIA STOLARSKA


Krzemienica 553, Krzemienica

Astyle


Trzebownisko 440B, Trzebownisko

Użyj wyszukiwarki by zlokalizować biznes