Dane firmy

Jaki klej do styropianu grafitowego


Dom Energooszczędny Andrzej Mastalerz


Morsztyna 10, 42-209 Częstochowa

Tel: +48 34 307 07 77

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Nie trzeba być fachowcem, żeby odpowiedzieć na pozornie proste pytanie – jaki kolor ma styropian? Zapewne niemal każdy w pierwszym odruchu wykrzyknie: biały! Nie ma w tym nic dziwnego, faktycznie standardowe płyty styropianowe są białe. Ale na rynku chętnie sięga się chociażby po wariant grafitowy. Jakie ma to znaczenie w kontekście termoizolacji? Większe, niż się zdaje.

Trzeba chociażby wiedzieć, jaki klej do styropianu grafitowego spełni swoją rolę. Poleca się receptury oparte o większą liczbę polimerów, ponieważ przyczepność styropianu grafitowego nie jest tak dobra jak białego.

Niektórzy fachowcy polecają po prostu uniwersalny klej do siatki, który również świetnie sprawdza się w przypadku styropianu o gorszej lepkości niż biały. Grafitowe materiały do izolacji, jak również specjalistyczne kleje można znaleźć w szerokiej ofercie sklepu internetowego domenergooszczedny.eu. Przygotowując się do zakupów przed remontem budynku, warto sporządzić listę niezbędnych produktów. Wszystkie je znajdzie się pod wskazanym wyżej adresem.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Malaya Sp. z o.o.


Mickiewicza 18, Racibórz

Użyj wyszukiwarki by zlokalizować biznes