Dane firmy

PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA VETICUS Tomasz Senderowski • Przychodnia weterynaryjna ruda śląska


PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA VETICUS Tomasz Senderowski


11 Listopada 24, 41-717 Ruda Śląska

Tel: +48 576 997 964

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Fakt posiadania psa lub kota nie ogranicza się do samych przyjemności w rodzaju wspólnych spacerów czy beztroskiej zabawy w ogrodzie. Ukochany pupil wymaga bowiem także odpowiedniej opieki i odpowiedzialności za stan zdrowia.

Kompleksową pomoc w tym zakresie świadczy przychodnia weterynaryjna w Rudzie Śląskiej – Veticus. Można się tam wybrać chociażby w celu konsultacji, gdy zwierzę jest jeszcze młode i nie było wcześniej badane albo wymaga porady natury dietetycznej. Standardem są profesjonalne badania moczu, kału i krwi, ale na miejscu można wykonać również bardziej skomplikowaną diagnostykę, między innymi przy użyciu technologii USG oraz RTG.

W nagłych przypadkach warto zadzwonić po doraźną pomoc, czyli pogotowie weterynaryjne. Z kolei dla lepszej pielęgnacji pupila opłaca się odwiedzić sklep zoologiczny czy salon groomerski. Wszystkie te usługi w jednym miejscu sprawiają, że mowa o swoistej weterynaryjnej marce, która już od dawna jest chwalona przez śląskich właścicieli zwierząt domowych.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Malaya Sp. z o.o.


Mickiewicza 18, Racibórz

Użyj wyszukiwarki by zlokalizować biznes